14 Ağustos 2020 Cuma
Anasayfa > HABERLER > 2020 OKÜ'DE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM-SEN

2020 OKÜ'DE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM-SEN

21.07.2020 00:07 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde Yetkili Sendika yine Türk Eğitim-Sen Oldu.
2020 OKÜ'DE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM-SEN
GELENEK YİNE BOZULMADI,
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTEMİZDE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM SEN...


İlk başladığımız hizmet gününden itibaren Sorumluluğumuzun bilinci ile Hakkın ve Haklının yanında olarak, Milli, manevi, ahlaki değerlerimize gelenek ve göreneklerimize sahip çıkarak,
Kutuplaşmadan ve Kutuplaştırmadan, birlik ve beraberliğimizi ön planda tutarak,
Farklılığımız ve çeşitliliğimiz en büyük ortak zenginliğimizdir diyerek,
Menfaat ve çıkar gruplarına karşı önce Ülkem ilkesiyle Vatanım Milletim diyerek,
Siz değerli mesai arkadaşlarımız İçin en İyiyi elde etmeye çalışarak, Ümitlere dokunarak, herkese samimiyet, anlayış ve şefkat göstererek,
Gücümüzü koltuktan değil karakterlerimizin asıl vasfından alarak,
Mert olarak namerde eyvallah etmeyerek,
Hukukun çizgisinden helalin yolundan asla vazgeçmeyerek,
Meselelere stratejik bakarak biz bir söylüyorsak bin düşünerek,
Zamanın dar kalıplarına sığmayarak mesai saatlerine sıkışıp kalmayarak, Gelişmeler karşısında “bana ne” değil “bize ne düşer” diyip çalışanlarımızın dertleri ile dertlenerek,
Varsın birileri dedikodu yapsın biz işimize bakarak,
2020 yılında da istikrarımızı bozmadan Üniversitemiz Türk Eğitim Sen Temsilciliği olarak 6. Kez Yetkili ve Etkili sendikacılık anlayışını sürdüreceğiz.
İman varsa imkân vardır dedik. Kenetlendik ve mücadelenin gerekenlerini beraberce gerçekleştirdik.
Sizinle kazandık Sizinle kazanmaya devam ettik.
Emeği geçen Gönüldaşlarımıza ve siz değerli OKÜ Çalışanı Arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor Saygılar Sunuyorum...
Fatih Mehmet GİZLİCE
Türk Eğitim-Sen Üniversite Temsilcisi


Osmaniye Korkut Ata Üniversitemizin çok değerli Türk Eğitim Sen Başkanı Fatih Mehmet Gizlice ve yönetim kurulu üyelerimiz Yusuf Buğra Çelik, Şeyda Özlem Cihan kardeşlerime ve yetkinin alınmasında etkin rol oynayan görünmeyen kahramanlarımıza, ağabeylerimize, gönül dostlarımıza, çorbada bizimde tuzumuz olsun diyen tüm üniversitemiz akademisyen ve idari personeline, tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler ederiz. Biz büyük bir aileyiz.
Biz, tesadüflerin bir araya getirdiği bir grup değiliz hele hele bir güruh hiç değiliz. Biz, bu vatana, ezana, bayrağa ve millete sevdalı, hamuru bir yoğrulmuş, genetik kodları bir olan ve bu yüzden aynı duygu ve düşünceyi bir araya gelmeden de Edirne'den Kars'a aynı düşünebilen büyük bir aileyiz. Var olsun teşkilat, var olsun davamız.

Ahmet KANDEMİR
ŞUBE BAŞKANI
2020 yılı Temmuz ayı itibariyle yapılan sendikalı personel tespiti sonucunda Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde Yetkili Sendika Türk Eğitim-Sen oldu.  

Toplantıya, Türk Eğitim-Sen'i temsilen OKÜ Üniversite Başkanımız Fatih Mehmet GİZLİCE,  Şube Başkan yardımcımız  (Mevzuat) Cihat KARAKUŞ katıldı. 

Yapılan sayım sonuçlarına göre üye sayıları;

Türk Eğitim-Sen : 271
Eğitim-Bir Sen : 145
Eğitim-İş : 2
Eğitim-Sen : 2


şeklinde tespit edildi.


Osmaniye Korkut Ata Üniversitemizde yetkinin alınmasında emeği geçen başta üniversite yönetim kurulu üyelerimize, üniversitemizin akademik ve idari çalışanlarına,  gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz. İyi ki varsınız Allah cümlenizden razı olsun.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri