24 Eylül 2018 Pazartesi
Anasayfa > HABERLER > HALLAÇ'TAN HODRİ MEYDAN

HALLAÇ'TAN HODRİ MEYDAN

24.09.2014 21:05 12 14 16 18 yazdır
TÜRK EĞİTİM SEN KADİRLİ İLÇE TEMSİLCİSİ ve ŞUBE SEKRETERİ HALLAÇ'TAN EĞİTİM BİR SEN KADİRLİ BAŞKANINA HODRİ MEYDAN
HALLAÇ'TAN HODRİ MEYDAN
Türk Eğitim Sen Kadirli İlçe Temsilcisi ve Şube Sekreteri Halim Hallaç sendikaya bağlı üye öğretmenlerle birlikte Kadirli Çamlıkahve de yaptığı basın açıklamasında Eğitim Birsen Kadirli İlçe Başkanı Mustafa Demirci'ye " HODRİ MEYDAN" dedi.Başkan Hallaç " Gelin Belediye Kültür merkezinde Kadirli de ki eğitimi tartışalım. Siz kaç kişi geliyorsanız gelin, yönetim kurulu olarak, üyeler olarak gelin. Ben tek başıma geleceğim. Tüm basının önünde halkın önünde eğitimi tartışalım" dedi. 


Türkiye genelinde Türk Eğitim Sendikasının 1 günlük iş bırakma eylemi kapsamında Kadirli ilçe temsilciliği'de bugün Çamlıkahvedeydi. 


Kadirli İlçe Temsilcisi Halim Hallaç Sendikaya bağlı bir grup öğretmen ve dinleyicilere Basın açıklaması yaptı.


Eğitimde ki genel sorunlar milli eğitime bağlı okul ve kurumlarda ki müdür değerlendirmeleri ve bir çok konuda açıklama yapan Hallaç konuşmasının sonunda Eğitim Bir Sen Kadirli İlçe Başkanına seslendi. 


Son günlerde Kadirli'de karşılıklı yapılan açıklamalarla gerilen sendikalar arası tartışmaya son noktayı koymak için Başkan Halim Hallaç Eğitim Bir Sen Başkanı Mustafa Demirci ve yönetim kurulu üyelerini herkese açık açık oturuma çağırdı. Bu meydan okumaya Eğitim Birsen Kadirli temsilciliğinin ne cevap vereceği merak konusu oldu. 

HABER: Selçuk Savran

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri