22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > HABERLER > Korkut Ata Üniversitesi Birlik Beraberlik Gecesi

Korkut Ata Üniversitesi Birlik Beraberlik Gecesi

30.05.2014 20:30 12 14 16 18 yazdır
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Korkut Ata Üniversite Temsilciliğimizin Yetkili Sendika Olması Sebebiyle Birlik Beraberlik Gecesinde Korkut Ata Üniversitesindeki üyelerimiz buluştu.
Korkut Ata Üniversitesi Birlik Beraberlik Gecesi
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Korkut Ata Üniversite Temsilciliğimiz Başkanı Mehmet Fatih Gizlice ve Yönetim Kurulunun organize ettiği Birlik Beraberlik Gecemize Genel Başkan Yardımcılarımızdan Mehmet Yaşar Şahindoğan ve Sami Özdemir ile Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca ve Osmaniye Yurt Kur Müdürü Ersin Soytorun katıldılar.Ayrıca Korkut Ata Üniversitesi Birlik Beraberlik Gecesine; Emekli Öğretmen Üyemiz Osmaniye MHP İl Başkan Yardımcısı Sinan Göktürk, Osmaniye Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Büro Sen Osmaniye Şube Başkanı Beyazıt Aslan, Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Kandemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Kamu Sen Adana İl Temsilcisi ve Adana 1 Nolu Şube Başkanı Kamil Köse ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hatay 2 Nolu Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Ahmet Akça ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adana 3 Nolu Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Rıfat Çelik, Türk Sağlık Sen Osmaniye Şube Başkanı Fatih Üstüner ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Diyanet Vakıf Sen Osmaniye Şube Başkanı Mustafa Canpolat ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Kültür Sanat Sen Osmaniye İl Temsilcisi Fatih Rüştü Oktan, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Yurt Kur Temsilciliğimiz Başkanı Mehmet Kurt ve Yönetim Kurulu, Türk Eğitim Sen Osmaniye İlçe Temsilcileri ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türk Eğitim Sen Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Şükran Yurdalan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Korkut Ata Üniversitesinin akademik ve idari personeli ile Osmaniye Yurt Kur Müdürlüğü personeli katıldılar.

Korkut Ata Üniversitesi Birlik Beraberlik Gecesinin sunuculugunu Şube Mali sekreterimiz İsmail Şahin yapmışlardır.Türk Eğitim Sen Osmaniye Şubesi Korkut Ata Üniversite Temsilciliğimiz Başkanı Mehmet Fatih Gizlice konuşmasını yaparken.Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Kandemir konuşmasını yaparken.


Osmaniye Türk Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Büro Sen Osmaniye Şube Başkanı Beyazıt Aslan konuşmasını yaparken.Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca konuşmasını yaparken.Genel Başkan Yardımcılarımızdan Sami Özdemir konuşmasını yaparken.Genel Başkan Yardımcılarımızdan Mehmet Yaşar Şahindoğan konuşma yaparken."Korkut Ata Üniversitesi Birlik Beraberlik Gecesi" fotograf albümü için tıklayınız.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri