25 Eylül 2018 Salı
Anasayfa > HABERLER > Mutlu Öğrenciye Çanta Yardımı

Mutlu Öğrenciye Çanta Yardımı

14.09.2014 17:16 12 14 16 18 yazdır
Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canpolat, pardon Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü öğrencisine kırtasiye yardımı yaptık
Mutlu Öğrenciye Çanta Yardımı
Kendini öğrenci olarak gösterip Almanya'ya eğitim gezisine devletin parası ile giden Sayın Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canpolat'a 2014 - 2015 eğitim öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun diyoruz.

 
Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canpolat, pardon Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü öğrencisine Bakanlığımızın eğitime yüzde yüz destek kampanyası kapsamında Türk Eğitim Sen Osmaniye şubesi olarak bizde katlıyoruz ve kırtasiye yardımında bulunuyoruz.

 

Okul müdürlerine vermiş olduğu haksız puanlamalar nedeniyle;

İşlemiş olduğu günahları sırtlaması için bir çanta,

Yapmış olduğu haksız ve hukuksuz uygulamaları sindirmesi için içmesi gereken suyu taşıyan bir suluk,

Kaç yıl cehennemde yanması gerektiğini hesaplaması için bir abaküs,

Yanlışı çok olduğundan yanlışlarını silmesi için kocaman boynuna asacağı bir silgi,

Siyasilerin verdiği emir ve talimatları yerine getirirken takacağı nöbetçi öğrenci kartı,

Herkesin itibar göstermesi için kendini tanıtan öğrenci forması,

 


En önemlisi okul müdürlerinin puanlaması hakkında Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde yapmış olduğumuz basın açıklaması sonrasında 28 Şubatta siz neredeydiniz başörtüsüne zulüm yapılırken neredeydiniz" diye soran Milli Eğitim Müdürüne Başörtüsü hediye ediyoruz.

 

Çünkü Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü olan zatın Başörtülü kız öğrenciyi kürsüden indirdiği dönemde bizler "Kesintisiz Demokrasi" mitingler yapıyor, afişler asıyorduk. Kendisi ise Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü iken Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen kompozisyon yarışması birincisi TEVHİDE KÜTÜK'Ü Baş Örtüsü olması nedeniyle kürsüden indiriyor gözyaşları ile müdürün yanına geliyor ve müdüre "AMA BUNU HERKES İZLİYOR" diye yeniden kürsüye çıkmak istiyor.


 Bize başörtüsü uyarısı yapan ama kendisi Başörtülü TEVHİDE'yi kürsüden indiren ve ayrıca kendisini öğrenci olarak gösterip yurtdışına çıkan 55 yaşındaki Kadirli İlçe Millî Eğitim Müdürü Mutlu Canpolat "OLMAZ HAYDİ GEÇ YERİNE OKUL MÜDÜRÜN GELSİN" diyor.


TEVHİDE de "HOCAM YAPTIGINIZ ÇOK BÜYÜK HAKSIZLIK " diye serzenişte bulunuyor.


Duyuyor musun, görüyor musun müdür senin Mili Eğitim Müdürü olduğun ilçede bunlar oluyor, pısmış parmağınla yüzünü kapatıyorsun, ruhun ezilmiş durumda, şimdi de bize Başörtüsü 28 Şubat diyorsun ama seni oradan alıp vekili olduğu ilçeye milli eğitim müdürü olman için referans olanlara yazıklar olsun, seni o koltukta tutanlara yazıklar olsun, sana binlerce milyonlarca kez yazıklar olsun.


Ahmet KANDEMİR
Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri