24 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > HABERLER > Okullarımızın hizmet puanı güncellendi

Okullarımızın hizmet puanı güncellendi

26.04.2014 22:15 12 14 16 18 yazdır
Bir çok okul zorunlu hizmet kapsamına alındı köy okulları gerçek hizmet puanına kavuştu
Okullarımızın hizmet puanı güncellendi
Memurlar.net sitesinde defalarca okulların hizmet puanları güncellenmelidir şeklinde hizmet puanlarını gündeme getirmiştik.

Milli Eğitim Bakanlığının 10.04.2014 tarih ve 1481807 sayılı yazıalrı ile güncelleme duyurusu yayınlanmış sendika Başkanımız Ahmet Kandemir'inde yer aldıgı komisyon çalışmalarında ilimizdeki tüm okulların hizmet puanları tekrar degerlendirilmiştir.

Bilindiği üzere sendikamız bu konuda çalışma yapmış hizmet puanları eksik yada yanlış olarak girilen okularımzdaki öğretmenlerin durumlarını bize bildirmelerini istemiştik.

İlçe teşkilatlarımız ve öğretmenlerimizden gelen bilgilerin birleştirilmesi ve özellikle köy okulları gezilerimizde elde ettiğimiz veriler ile birleşen veriler komisyonda dile getirilmiş ve bu bağlamda hizmet puanları güncellenmiştir.

İlgili olan bilgi sahibi olur,  okul gezerek ve yerinde gören öğretmenin çektigi sıkıntıyı;

Yarpuz'da, Buçakçılar'da

Nohut"ta Burgaçlı'da Veli Keleş ilkokulunda,

Alibozlu'da Atalan'da, Bostanlar'da Bayındırlı'da, Böcekli'de Çerçioğlu'nda, Çitli Harun Reşit'de, Çotlu'da Ellek'te, Elbeyli'de Farsak'da, Gökçayır'da, Karagedik,de, Karaguz'da Kuşçu'da, Oluklu'da, Pirsultanlı'da, Selverler'de, Yazlamazlı'da, Yenifarsak'da, Yeşilbayır'da, Yeşildere'de, Yeşilyurt'da, Yukarıhacılar'da,

Yoğunoluk'da, TEAŞ Aslantaş'da, Tahta'da, Sofular 'da, Mehedinli'de, Kösepınarı'nda, Koçlu'da, Kızyuysuflu'da, Kesim'de, Kesikkeli'nde, İlbistanl'da, Göztaşı'nda, Bahadırlı'da, Degirmendere'de,

Karayiğit'de, Sarayova'da,

Çiçeklidere'de,Akçataş'da, Akdam'da, Alibeyli'de, Gafarlı'da, Kızılömerli'de, Küçükçınar'da, Reşadiye'de, Yeşilyayla'da,

Arslanpınarı'nda, Sazlık'ta,


yerinde gören sendika gerekeni yapmıştır.


Bu bağlamda;

1- Hasanbeyli ve Sumbas ilçelerimizdeki tüm okullarımız zorunlu hizmet kapsamına alınmış bu ilçelerdeki köy okullarının hizmet puanları ilçe merkezlerindeki okullara göre 1-2-3 kat daha artırılmıştır.

2- Bahçe ilçemizde bir köy okulu hariç diger köy okulları zorunlu hizmet kapsamına alınmış ve puanları bir kat artırılmıştır.

3- Özellikle Kadirli ve Düziçi ilçelerimizdeki bir çok köy okulu zorunlu hizmet kapsamına alınmış ve puanları eski puanlarına göre 1-2-3 kat daha artırılmıştır.

4- Zorunlu hizmet kapsamına giremeyen tüm köy okullarımızın hizmet puanları ilçe merkezlerindeki okulların hizmet puanlarına göre 1-2 puan artırılmıştır. Köy okulları gerçek hizmet puanına kavuşmuştur.

Önümüzdeki günlerde Tebligler Dergisinde yayınlanarak bu puanlar yürürlüge girecektir.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri