TES Osmaniye Şubesi www.tesosmaniye.com Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi Web Sitesi tr TES Osmaniye Şubesi http://www.tesosmaniye.com/imagestore/logo.jpg http://www.tesosmaniye.com 2018-2019 Toprakkale Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 22 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-toprakkale-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-22-3412h.htm Toprakkale Nevruz Bayramı kutlamalarına katıldık 2018-2019 Bahçe Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 4 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-bahce-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-4-3411h.htm MHP Bahçe Seçmen İletişim Merkezini ziyaret ettik 2018-2019 Kamu Sen Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 6 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-kamu-sen-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-6-3410h.htm "Osmaniye Kentleşme Modeli 2023" proje tanıtım toplantısına Türkiye Kamu Sen Teşkilatları olarak katıldık. 2018-2019 Osmaniye Hayırlı Olsun Ziyaretlerimiz 20 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-osmaniye-hayirli-olsun-ziyaretlerimiz-20-3409h.htm Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Hacı Ahmet Kavun 'a Türk Eğitim Sen olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Yeni görevinde başarılar diledik. Yenigün Bayramınız Kutlu Olsun http://www.tesosmaniye.com/yenigun-bayraminiz-kutlu-olsun-2004h.htm Ahmet KANDEMİR, 21 Mart Yenigün (Nevruz) Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 2018-2019 Osmaniye Ziyaretlerimiz 56 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-osmaniye-ziyaretlerimiz-56-3408h.htm Türk Eğitim Sen Faaliyet çalışmaları kapsamında Osmaniye Cevdetiye Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek Öğretmenlerimizi bilgilendirdik. 2018-2019 Osmaniye Ziyaretlerimiz 55 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-osmaniye-ziyaretlerimiz-55-3407h.htm Türk Eğitim Sen Faaliyet çalışmaları kapsamında Yunus Emre İlkokulunu ziyaret ederek Öğretmenlerimize bilgilendirmelerde bulunduk. 2018-2019 Toprakkale Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 22 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-toprakkale-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-22-3406h.htm Kitap Şuuru, Toprakkale Türk Eğitim Sen 15.Okuduğumuz Kitapları Anlatıyoruz Etkinliği, 2018-2019 Toprakkale Ziyaretlerimiz 30 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-toprakkale-ziyaretlerimiz-30-3405h.htm Toprakkale Dağıstan Ortaokulu'nu ziyaret ettik. 2018-2019 Toprakkale Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 21 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-toprakkale-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-21-3404h.htm İlçemizde düzenlenen 104.yıl dönümünde Çanakkale Şehitlerini Anma ve Zaferini Kutlama Programına katıldık. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Emeği geçen herkesi tebrik ederiz. Şehitlerimiz Size Minnettarız. Hakkınızı Helal Edin http://www.tesosmaniye.com/sehitlerimiz-size-minnettariz-hakkinizi-helal-edin-2003h.htm Ahmet KANDEMİR, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Eğitime Destek Platformu Sendikamızı Ziyaret Etti http://www.tesosmaniye.com/egitime-destek-platformu-sendikamizi-ziyaret-etti-3403h.htm Osmaniye Eğitime Destek Platformu İl Sorumlusu Ahmet Yıldırım ile yönetim kurulu üyelerinden Ömer Kanat ve Nuri Mingan beyefendilerin sendikamızı ziyaretlerinde eğitim dolu sohbet ettik. Türkiye Kamu-Sen ve Türkav Teşkilat Toplantısı Yapıldı http://www.tesosmaniye.com/turkiye-kamu-sen-ve-turkav-teskilat-toplantisi-yapildi-3402h.htm Türkiye Kamu-Sen ve Türkav üyeleri teşkilat yemeğinde bir araya geldi. MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM ÇALIŞTAYI DÜZENLİYORUZ http://www.tesosmaniye.com/mesleki-ve-teknik-egitim-calistayi-duzenliyoruz-3401h.htm Türk Eğitim Sen Genel Merkezi olarak Türkiye'de Mesleki ve Teknik Eğitimi masaya yatıracağımız MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM ÇALIŞTAYI'na katıldık. Osmaniye İl Raporumuz Yaşar Sarıcı kardeşimiz tarafından hazırlanmıştır. 2018-2019 Düziçi Ziyaretlerimiz 27 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-duzici-ziyaretlerimiz-27-3400h.htm Karacaören İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek, Türk Eğitim-Sen in kazanımları ve güncel talepleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. 2018-2019 Düziçi Ziyaretlerimiz 26 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-duzici-ziyaretlerimiz-26-3399h.htm Ellek Şehit Burak MART İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek, Türk Eğitim-Sen in kazanımları ve güncel talepleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. 2018-2019 Düziçi Ziyaretlerimiz 25 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-duzici-ziyaretlerimiz-25-3398h.htm Ellek Şehit Necmettin YILDIZ Ortaokulunu ziyaret ederek, Türk Eğitim-Sen in kazanımları ve güncel talepleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. MHP Osmaniye Belediye Meclisi Adaylarımızdan Sendikamıza Ziyaret http://www.tesosmaniye.com/mhp-osmaniye-belediye-meclisi-adaylarimizdan-sendikamiza-ziyaret-3397h.htm MHP Osmaniye Belediye Meclisi Adaylarımız istiklalimizin ve istikbalimizin teminatı olan İstiklâl Marşımızın kabul edildiği yıl dönümünde sendikamızı ziyaret etmişlerdir. 2018-2019 Kadirli Ziyaretlerimiz 47 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-kadirli-ziyaretlerimiz-47-3396h.htm Kümbet İlkokulu- Ortaokulu ziyaretimiz. Alan çalışmamıza Gökhan Bozkurt ağabeyim de eşlik etmiştir. 2018-2019 Osmaniye Ziyaretlerimiz 54 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-osmaniye-ziyaretlerimiz-54-3395h.htm Şirinevler İmamhatip Ortaokulunu ziyaret ederek Öğretmenlerimizi Sendikal faaliyetlerimiz hakkinda bilgilendirdik.