TES Osmaniye Şubesi www.tesosmaniye.com Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi Web Sitesi tr TES Osmaniye Şubesi http://www.tesosmaniye.com/imagestore/logo.jpg http://www.tesosmaniye.com 2018-2019 Kamu Sen Hayırlı Olsun Ziyaretlerimiz 14 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-kamu-sen-hayirli-olsun-ziyaretlerimiz-14-3278h.htm Göreve yeni başlayan Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledik. 2018-2019 Kamu Sen Hayırlı Olsun Ziyaretlerimiz 13 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-kamu-sen-hayirli-olsun-ziyaretlerimiz-13-3279h.htm Göreve yeni başlayan Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ'u ziyaret ederek görevinde başarılar diledik. İlksan Temsilcilerimizden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret http://www.tesosmaniye.com/ilksan-temsilcilerimizden-milli-egitim-mudurune-ziyaret-3277h.htm İlksan Osmaniye il temsilcilerimiz Ahmet KIRGIZ, Hasan AKTAŞ ve Hatip TANRIÖVER göreve yeni başlayan Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 2018-2019 Kadirli Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 12 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-kadirli-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-12-3276h.htm Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanlığı tarafından sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan toplantıya katıldık 2018-2019 Toprakkale Ziyaretlerimiz 28 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-toprakkale-ziyaretlerimiz-28-3275h.htm Toprakkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Büro-1'i ziyaret ettik. 2018-2019 Toprakkale Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 11 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-toprakkale-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-11-3274h.htm Kitap Şuuru, Toprakkale Türk Eğitim Sen 7. Okuduğumuz Kitapları Anlatıyoruz Etkinliği 2018-2019 Düziçi Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 4 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-duzici-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-4-3273h.htm Düziçi temsilciliğimizin düzenlediği kan bağışı kampanyası büyük ilgi gördü. Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK Göreve Başladı http://www.tesosmaniye.com/milli-egitim-mudurumuz-aydin-albak-goreve-basladi-3272h.htm Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK göreve başlamıştır. Hayırlı uğurlu olsun. Mustafa Kemal Paşa Osmaniye'de http://www.tesosmaniye.com/mustafa-kemal-pasa-osmaniye-de-1956h.htm Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Paşa; 16 Ocak 1925'te Osmaniye'yi ziyaret etmiştir. 2018-2019 Hasanbeyli Ziyaretlerimiz 6 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-hasanbeyli-ziyaretlerimiz-6-3271h.htm Hasanbeyli İlkokulunu ziyaretimiz. 2018-2019 Hasanbeyli Ziyaretlerimiz 5 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-hasanbeyli-ziyaretlerimiz-5-3270h.htm Gazi Mustafa Kemal İmam Hatip Ortaokulu ziyaretimiz. 2018-2019 Hasanbeyli Ziyaretlerimiz 4 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-hasanbeyli-ziyaretlerimiz-4-3269h.htm Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi ziyaretimiz. 2018-2019 Hasanbeyli Ziyaretlerimiz 3 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-hasanbeyli-ziyaretlerimiz-3-3268h.htm Hasanbeyli Halk Eğitim Merkezi ziyaretimiz. 2018-2019 Hasanbeyli Ziyaretlerimiz 2 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-hasanbeyli-ziyaretlerimiz-2-3267h.htm Hasanbeyli Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu ziyaretimiz 2018-2019 Kadirli Ziyaretlerimiz 40 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-kadirli-ziyaretlerimiz-40-3266h.htm Şehit İbrahim Aşkın Ortaokulu ziyaretimiz. TÜRKAV Osmaniye'den Sendikamıza Ziyaret http://www.tesosmaniye.com/turkav-osmaniye-den-sendikamiza-ziyaret-3265h.htm TÜRKAV Osmaniye Şube Başkanımız Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanımıza TÜRKAV 2019 yılı takvimi ve rozeti takdim etti 2018-2019 Osmaniye Ziyaretlerimiz 37 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-osmaniye-ziyaretlerimiz-37-3264h.htm TES Osmaniye Kadın komisyonu Yrd doçent Ümmügülsüm Candeğer'i ziyaret edip yeni basım “SİBİRYA SOĞUĞUNA KARŞI MEKSİKA RÜZGARI “adlı kitabını imzalattı. 2018-2019 Toprakkale Etkinlik ve Faaliyetlerimiz 10 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-toprakkale-etkinlik-ve-faaliyetlerimiz-10-3262h.htm Kitap Şuuru, Toprakkale Türk Eğitim Sen 6. Okuduğumuz Kitapları Anlatıyoruz Etkinliği 2018-2019 Bahçe Ziyaretlerimiz 9 http://www.tesosmaniye.com/2018-2019-bahce-ziyaretlerimiz-9-3263h.htm Bahçe Meslek Yüksekokulu Sekreterliğine atanan Ekrem ÜSTÜNER Hocam'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak kendisine başarılar diledik. TES Düziçi'nden Kök Hücre Kan Bağışı Kampanyası http://www.tesosmaniye.com/tes-duzici-nden-kok-hucre-kan-bagisi-kampanyasi-3261h.htm Türk Eğitim-Sen Düziçi İlçe Temsilciliği olarak hastalara umut olabilmek için "Kök Hücre Kan Bağışı" kampanyası düzenliyoruz. Bağış herkese açıktır.