24 Haziran 2019 Pazartesi

Bahçe İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


BAHÇE İLÇE BAŞKANLIĞI


Mustafa Yalçın

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Bahçe İlçe Başkanı


1973 yılında Anamur'da doğdu. İlköğrenimini Mersin ili Bozyazı ilçesinde, orta öğrenimimi Adana İmam Hatip Lisesinde, lise öğrenimimi Bozyazı Lisesinde tamamladı. Burdur Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Bahçe ilçesi Tutkunlar ilköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2000 yılında Bahçe Kenan Evren Paşa ilköğretim Okulu'na tayin oldu. Askerliğini 2001 yılında yedek subay öğretmen olarak Van İli Muradiye İlçesi Devetaş Köyü İlköğretim Okulu'nda yaptı. Halen Bahçe Atatürk Ortaokulunda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

 Alper Altunok

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Bahçe Mali İşler Başkan Yardımcısı


14.09.1977 Yılında Kadirli'nin Tozlu köyünde dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Kadirli'de tamamladım. 1996 Yılında Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdim. 2001 Yılından bu yana Bahçe ilçesinde görev yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım. 

 


Ali ATÇI

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Bahçe Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı

10.08.1985 Kadirli de doğdum. İlk ve orta öğrenimini Kadirli de tamamladı. 2007 yılında  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2007 Eylülünde Adana İmamoğlu'nda göreve başladı. Sonrasında Kilis, Hatay-Dörtyol da görev yaptı. Şu an Osmaniye Bahçe'de mesleğini devam ettirmektedir.İbrahim Kılınç
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Bahçe Başkan Yardımcısı

1965 yılımda Mersin‘in Gülnar ilçesi Dedeler köyünde doğdum. İlkokulu Dedeler/Araca İlkokulunda  okudum. Ortaokulu Hatay / İskenderun Bekbele Ortaokulunda, Liseyi Antalya/Aksu Öğretmen Lisesinde bitirdim. 

Üniversiteyi Uludağ Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra . 1992 yılında Hakkari’de öğretmen olarak göreve başladım. 1994 yılından bu yana da Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde çeşitli okullarda  öğretmenlik ve çeşitli kademelerde yöneticilik yaptım. Halen Bahçe Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yönetici olarak görev yapmaktayım.

Evli ve iki çocuk babasıyım.