24 Haziran 2019 Pazartesi

Düziçi İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


DÜZİÇİ İLÇE BAŞKANLIĞITemsilcilik Adresi: İrfanlı Mahallesi 70 Evler Semti, Şehit Uzman Çavuş Atakan Çiller Sokak. No:22/B Düziçi/OSMANİYE

Ali Tuzcu

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi İlçe Başkanı


1971 yılında Bahçe'de doğdum. İlkokulu İslahiye'de, Ortaokulu Bahçe'de, Liseyi Düziçi Atatürk Lisesinde tamamladım.1995 yılında, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdim. Karaman, Gaziantep ? İslahiye'de çalıştım. Alan değişikliği ile Beden Eğitimi Öğretmenliğine geçtim. 2013 yılında Düziçi Atalan Ortaokulu'na atandım. Halen Düziçi Haruniye Ortaokulu'nda çalışmaktayım.

Evliyim ve üç çocuğum var.
Abdurrahman Çot

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi Mali İşler Başkan Yardımcısı


1969 yılında Çotlu köyünde doğdu. İlkokulu Çotlu köyünde okuduktan sonra lise öğrenimini Düziçi Öğretmen Lisesinde tamamladı. Daha sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünü 1992 yılında bitirdi. Bir süre özel sektörde çalıştı.
1997 yılında Erzurum Aşkale ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandı. 2000 yılında Kahramanmaraş Pazarcık ilçesine ataması yapıldı. 2001 yılında Osmaniye Düziçi ilçesine atandı. Halen Üzümlü İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 


Davut Çam

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı

1981 Yılında Kahramanmaraş Andırın Camuzluk Köyünde doğdum. Camuzluk İlkokulu'nu, Kahramanmaraş YİBO'YU, liseyi ise Kadirli ve Adana'da tamamladım. Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğini bitirdim. 2005 yılında Düziçi Selver İlkokulu'na atandım. Farsak - Akdere İlkokulu, Karacaören İlkokulunda çalıştım. Halen Pirsultanlı 75. Yıl İlkokulunda çalışmaktayım.
Evliyim ve iki çocuğum var.

İsmail Çömez
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Düziçi Başkan Yardımcısı


1975 yılında Düziçi Gökçayır Köyünde doğdum. Gökçayır ?Tabaklar İlkokulu'nu, Düziçi Hacılar Ortaokulu'nu, Düziçi Atatürk Lisesi'ni ve 1998 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğini bitirdim.1998 yılında Gaziantep ? Nurdağı'na Sınıf Öğretmeni olarak atandım. Vatani görevimi 2000 ? 2001 yılında Şırnak ? Güçlükonak'ta Yedek Subay Öğretmen olarak yaptım. 2014 yılında Düziçi Ellek Şehit Burak MART İlkokulu'na atandım. Halen burada çalışmaktayım.
Evliyim ve iki çocuğum var.

 


Mustafa Taş

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Düziçi Başkan Yardımcısı


1967 Düziçi doğumluyum. Düziçi Atatürk Lisesi’nden mezun oldum. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum . Ülkü Ocakları ve  Türkav da yöneticilik yaptım. Halen Tatbikat ilkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.