bilgi güncelleme
19 Ocak 2018 Cuma

Düziçi İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


DÜZİÇİ İLÇE BAŞKANLIĞITemsilcilik Adresi: İrfanlı Mahallesi 70 Evler Semti, Şehit Uzman Çavuş Atakan Çiller Sokak. No:22/B Düziçi/OSMANİYEAhmet Kıraç

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi İlçe Başkanı


1974 Yılında Bahçe'de doğdum. Düziçi Karacaoğlan İlkokulu, Düziçi Hacılar Ortaokulu ve Osmaniye Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümünü bitirdi. 2000 yılında Selçuk Üniversitesi ? Mesleki Eğitim Fakültesi Anaokulu Öğretmenliğinden mezun oldum. 2000 yılında Düziçi Karacaoğlan İlköğretim Okulu'na Anasınıfı Öğretmeni olarak atandım. Vatani görevimi 2001 ? 2002 yıllarında Van ? Bahçesaray'da Yedek Subay Öğretmen olarak tamamladım. 2005 yılında Düziçi İstiklal İlköğretim Okulu'na Müdür Yrd olarak atandım. 2010 yılında Osmaniye Merkez 23 Nisan Anaokulu'na Müdür olarak atandım. 2013 yılında Düziçi Zübeyde Hanım Anaokulu'na Yer Değiştirme suretiyle Müdür olarak atandım. 2014 yılında Müdürlükte yetersiz olduğumdan Öğretmen olarak Düziçi Vali Celalettin Cerrah Anaokulu'na öğretmen olarak atandım. Halen bu okulda çalışmaktayım.
2005- 2007 yıllarında Türk Eğitim ? Sen Düziçi Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeliği, 2007 ? 2010 yıllarında Türk Eğitim ? Sen Düziçi Temsilciliği ve TES Osmaniye Şubesi Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterliği olarak Yönetim Kurulu Üyeliği, 2010- 2013 yıllarında Osmaniye Şubesi Disiplin Kurulu Başkanlığı, 2013 ? 2017 yıllarında Türk Eğitim ? Sen Düziçi İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum. Halen Türk Eğitim ? Sen Düziçi İlçe Başkanı ve TES Osmaniye Şubesi Basın ve Dış İlişkiler Başkan Yrd olarak görev yapmaktayım.
Evliyim ve bir kızım var.
Yunis Yılmaz

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi Mali İşler Başkan Yardımcısı


1972 yılında Osmaniye Düziçi Gökçayır Köyünde doğdum. İrfanlı İlkokulu ve Düziçi Öğretmen Lisesini bitirdim.1993 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğini bitirdim. Kahramanmaraş ? Türkoğlu'nun Ceceli İlköğretim Okulu, Düziçi Ellek İlköğretim Okulu, Düziçi Atatürk İlköğretim Okulu, Üzümlü İlköğretim Okulu'nda çalıştım. Alan değişikliği yaparak Beden Eğitimi Öğretmenliğine geçtim. Halen Düziçi İstiklal Ortaokulu'nda Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışıyorum.
Evliyim ve iki çocuğum var. 


Ali Tuzcu

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Düziçi Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı


1971 yılında Bahçe'de doğdum. İlkokulu İslahiye'de, Ortaokulu Bahçe'de, Liseyi Düziçi Atatürk Lisesinde tamamladım.1995 yılında, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdim. Karaman, Gaziantep ? İslahiye'de çalıştım. Alan değişikliği ile Beden Eğitimi Öğretmenliğine geçtim. 2013 yılında Düziçi Atalan Ortaokulu'na atandım. Halen Düziçi Haruniye Ortaokulu'nda çalışmaktayım. 


Evliyim ve üç çocuğum var.İsmail Çömez
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Düziçi Başkan Yardımcısı


1975 yılında Düziçi Gökçayır Köyünde doğdum. Gökçayır ?Tabaklar İlkokulu'nu, Düziçi Hacılar Ortaokulu'nu, Düziçi Atatürk Lisesi'ni ve 1998 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğini bitirdim.1998 yılında Gaziantep ? Nurdağı'na Sınıf Öğretmeni olarak atandım. Vatani görevimi 2000 ? 2001 yılında Şırnak ? Güçlükonak'ta Yedek Subay Öğretmen olarak yaptım. 2014 yılında Düziçi Ellek Şehit Burak MART İlkokulu'na atandım. Halen burada çalışmaktayım.
Evliyim ve iki çocuğum var.

 


Davut Çam

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Düziçi Başkan Yardımcısı


1981 Yılında Kahramanmaraş ? Andırın Camuzluk Köyünde doğdum. Camuzluk İlkokulu'nu, Kahramanmaraş YİBO'YU, liseyi ise Kadirli ve Adana'da tamamladım. Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğini bitirdim. 2005 yılında Düziçi Selver İlkokulu'na atandım. Farsak - Akdere İlkokulu, Karacaören İlkokulunda çalıştım. Halen Pirsultanlı 75. Yıl İlkokulunda çalışmaktayım.
Evliyim ve iki çocuğum var.