24 Haziran 2019 Pazartesi

Şube Kadın Kolları Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


ŞUBE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI


Asena Boran

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Kadın Kolları Başkanı


1975 Yılında Adana'da doğdu. İlkokulu UŞAK -Banaz ilçesinde okudu. Ortaokul-Lise tahsilini Adana Kurttepe Anadolu lisesinde tamamladı.1999 yılında Adana Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldu. İlk görevi HATAY İskenderun İlçesi Fevzi Çakmak İlköğretim okuluna  İngilizce Öğretmeni olarak  atandı. 2006-2008 yılları arasında  Osmaniye 80. yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda 2008-2013 yılları arasında Osmaniye Mithatpaşa İlköğretim okulunda çalıştı. Şu an Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesinde İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktadır. İsmail Boran'la evlidir . Kemal Can ve Aysel Naz  adında 2 çocuğu var. 


Fatma Alaca

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı

 

İskenderun’da doğdu. İlkokulu İskenderun Demirçelik İlkokulunda, ortaokul ve liseyi İskenderun Demirçelik Anadolu Lisesinde okudu. 2006 yılında Mersin Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Anabilim Dalından mezun oldu. 2011 yılında Çukurova Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Eğitim Programları Öğretimi Anabilim Dalında tezli yüksek lisansını tamamladı. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi, Görsel – İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünü bitirdi. Adıyaman ve Osmaniye illerinde sınıf öğretmenliği yaptı. Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi- Cevdetiye Geçici Eğitim Merkezi Kampında müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. Çeşitli kongre ve seminerlerde sözlü bildiri sunumları - atölye liderlikleri ve proje yürütücülükleri bulunmaktadır.
Ayşe Büyüksandalyacı

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı


1970 Yılında Kahramanmaraş'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Kahramanmaraş' da okudu. 2004 Çukurova Üniversitesi Osmaniye Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümünden mezun oldu. 1995-1996 yılları arasında Bahçe İlçesi Kızlaç İlköğretim Okulunda görev yaptı, 1997' de Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevine başladı, halen aynı kurumda çalışmaktadır.
 Nurcan Ayas

Türk Eğitim-Sen  Osmaniye Şubesi

Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı

Şeyda Özlem Cihan

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı


1970 yılında Reyhanlı'da doğdum. İlk ve orta okulu Antakya da , liseyi öğrenimimi Antalya da tamamladım. 1992 yılında Konya Selçuk üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdim.
1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Polikliniği Hemotoloji Laboratuarında göreve başladım. 2009 yılında aynı klinikte metobolizma laboratuarında göreve devam ettim. 2013 yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesine naklen geçiş yaptım ve hala bu göreve devam etmekteyim.
Arda ve Alp adında iki oğlum bulunmaktadır.

Saliha Demir

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı


1974 Yılında Osmaniye'de doğdu. İlköğrenimini Yediocak İlkokulu'nda, orta ve liseyi Osmaniye İmam-Hatip Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde tamamladı. Üniversite'yi bitirdikten sonra bir süre çalışmadı. KPSS ile 2008 de Siirt ili Baykan ilçesindeki Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'na sözleşmeli öğretmen olarak atandı. Burada 2,5 yıl görev yaptıktan sonra eş durumundan Osmaniye İlköğretim Okuluna geldi. 2,5 yıl da burada görev yaptıktan sonra okul dönüşümleri sebebiyle ilk tercihi olan şimdiki görev yaptığı Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi'ne kadrolu olarak başladı. Halen de bu okulda çalışmaktadır. Evli iki çocuk annesidir.

Gülgülsün Kaya

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Şube Kadın Kolları Başkan Yardımcısı


04.08.1977 tarihinde Malatya' da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi sırasıyla Gümüşhane, Adapazarı ve İzmit' te tamamladım. Yüksek Öğrenimimi, Ege Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünü bitirerek tamamladım. 1999 yılında ilkokul öğretmeni olarak atandım.
2006 yılında Beykent Üniversitesi Eğitim Öğretimi ve Denetimi Tezli Yüksek Lisans programını tamamladım. Sırasıyla AÖF Sosyal Hizmetler bölümünü, dikey geçişle Sosyoloji Bölümünü, son olarak da Adalet Bölümünü tamamladım. Bu süreç içerisinde İzmit, Samsun, Suruç' ta görev yaptım.
Evli ve iki erkek çocuk annesiyim. Okumaktan, yazmaktan, yeni yerler görüp yeni insanlar tanımaktan hoşlanırım. Halen Osmaniye Dede Korkut İlkokulu'nda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım.