19 Ekim 2018 Cuma

Sumbas İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


SUMBAS İLÇE BAŞKANLIĞI

Halil Cahit Eser

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Sumbas İlçe Başkanı


1970 yılında Osmaniye ili Kadirli ilçesinde doğdu.İlkokulu Döğenli İlkokulunda orta okulu Kadirli Merkez Ortaokulunda liseyi de Kadirli Lisesinde 1986 yılında tamamladı.

1990-1991 yılları arasında askerlik hizmetini tamamladı.1992 Sumbas belediye seçimlerinde belediyeye girdi. Yaklaşık 5-6 ay işçi statüsünde çalıştıktan sonra memur kadrosuna girdi.1993-1997 yıllarında Belediye yazı İşleri Müdürü olarak görev yaptı.1997 yılında kurumlar arası nakil yoluyla Milli Eğitim Bakanlığına geçti.1997 yılında Kozan Meslek Lisesinde görev yapmakta iken eş durumu nedeniyle Sumbas İlçe Milli eğitim Müdürlüğüne atandı.Halen VHKİ olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır. 

Tansu Özbiçer

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Sumbas Mali  İşler Başkan Yardımcısı


 

 

Hakan Gözüküçük

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Sumbas Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı

Mustafa Kozacıoğlu
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Sumbas Başkan Yardımcısı  


 

Lalehan Oğuzhan

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Sumbas Başkan Yardımcısı


1985 yılında Samsun ili Çarşamba ilçesinde doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Çarşambada tamamladı. 2006 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Müzik öğretmenliği bölümünü kazandı. 2010 yılında bu bölümden mezun oldu ve Aralık 2010 yılında göreve Mardin Dargeçit ilçesi Cumhuriyet Ortaokulunda göreve başladı. Çeşitli okullarda görev yaptıkdan sonra Haziran 2014te Osmaniye Sumbas ilçesi Binali Yıldırım Yatılı Bölge Ortaokuluna tayin oldu.Halen aynı okulda müzik öğretmenliği görevine devam etmektedir. Evli..