10 Aralık 2018 Pazartesi

Toprakkale İlçe Başkanlığı

TÜRK EĞİTİM-SEN OSMANİYE ŞUBESİ


TOPRAKKALE İLÇE BAŞKANLIĞI


Hamza Kılıç

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Toprakkale İlçe Başkanı1973 Yılı Konya ili Kadınhanı ilçesinde doğdum. İlkokulu Kadınhanı Atatürk İlkokulu'nda, Ortaokulu Kadınhanı Lisesi Ortaokulu'nda, Liseyi Kadınhanı Ata Çitil Lisesi'nde bitirdim.
Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun oldum. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Birinci Büyük Millet Meclisi'nde Cebelibereket(Osmaniye) Mebusları ve Siyasi Faaliyetleri teziyle yüksek lisansımı bitirdim.
İlk görev yerim Toprakkale İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmenliğidir. Sonra Toprakkale Lisesi'nde Tarih Öğretmeni ve müdür yardımcısı olarak çalıştım.Halen Toprakkale Şehit İbrahim Etiz Anadolu Lisesi'nde Tarih Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Göreve başladığımdan beri Türk Eğitim- Sen üyesi olarak Toprakkale ilçe teşkilatında, Osmaniye il teşkilatında görev aldım. Halen Toprakkale İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Toprakkale TÜRKAV şube kurucu başkan yardımcısı ve şuan Toprakkale TÜRKAV yönetim kurulu üyesiyim.
 


Kurtcebe Polat

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Toprakkale Mali İşler Başkan Yardımcısı


 

Hasan Kocalar

Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi
Toprakkale Teşkilatlanma İşleri Başkan Yardımcısı


1967 yılında Osmaniye'de doğdum. İlk ve orta öğretimimi Toprakkale'de, Liseyi Osmaniye Atatürk Lisesi'nde tamamladım. Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdim. 1993 yılında öğretmenlik mesleğine başladım. Ülkemizin çeşitli yörelerinde öğretmenlik yaptım. Evli ve 2 kız,1 erkek evlada sahibim. Halen Toprakkale Mehmet Cevlani Önal İlkokulu'nda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Mehmet Akif Özkaplan
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Toprakkale Başkan Yardımcısı
 


Mustafa Karahanlı
Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi

Toprakkale Başkan Yardımcısı