22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > HABERLER > Sınavlara Hazırlık El Kitabı

Sınavlara Hazırlık El Kitabı

04.07.2014 22:40 12 14 16 18 yazdır
PEGEM yayınlarına "Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık El Kitabı" hazırlatılmıştır.
Sınavlara Hazırlık El Kitabı
TÜRK EĞİTİM-SEN'DEN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA HAZIRLIK KİTABI

Türk Eğitim Sen Genel Merkezince , 13.09.2014 tarihinde MEB tarafından yapılması planlanan Merkez ve Taşra Teşkilatında görev yapan personelin şeflik ve memurluk sınavına daha iyi hazırlanmaları ve daha başarılı olmalarını sağlamak amacıyla PEGEM yayınlarına "Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık El Kitabı" hazırlatılmıştır.

"Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmeliği"nde açıklanan yazılı sınav konuları esas alınarak içeriği oluşturulan kitap 1154 sayfadan oluşmaktadır. Kitap Genel Merkezimizce şubelerimizin talepleri doğrultusunda şubelerimize dağıtılacak olup, şubelerimizce sadece üyelerimize verilecektir. Sendikamızın üyesi olmayanlara hiçbir şekilde verilmeyecek olan kitabın üyelerimize faydalı olmasını diliyoruz.

TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL MERKEZİ
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri