22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > HABERLER > Sumbas İlçemiz Gezileri 2

Sumbas İlçemiz Gezileri 2

03.10.2014 22:35 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye'mizin en Kuzey ucunda yer alan ve dağ köyümüz olan Sumbas ilçemiz Çiçeklidere Alasırt İlkokulundan 2014-2015 eğitim öğretim yılının okul gezileri devam ediyor.
Sumbas İlçemiz Gezileri 2
"Sumbas İlçemiz Gezileri Başladı"haberimiz için tıklayınız.

Osmaniye'mizin en batı ucunda yer alan ve dağ köyümüz olan Sumbas ilçemiz Gafarlı köyü Gebeli ilkokulundan 2014-2015 eğitim öğretim yılının okul gezilerine başlamıştık bu sefer ise Osmaniye'mizin en Kuzey ucunda yer alan ve dağ köyümüz olan Sumbas ilçemiz Çiçeklidere Alasırt İlkokulundan 2014-2015 eğitim öğretim yılının okul gezileri devam ediyoruz.

Şube Başkanımız Ahmet KANDEMİR, Şube Sekreterimiz- Kadrili İlçe Başkanımız Halim HALLAÇ ve Sumbas İlçe Başkanımız Levent BİNİCİ ile birlikte 02.10.2014 tarihinde;

Zor ve çetin bir yoldan sonra,

Sumbas - Çiçeklidere Alasırt İlkokulu

Sumbas - Aşağı Çiçeklidere İlkokulu/Ortaokulu


Sumbas -  Alibeyli İlkokulu/Ortaokuluziyaretlerinde bulunmuşlardır.


Sumbas ilçemizin tamamının okul gezileri en kısa zamanda tamamlanacak olup Bahçe merkezinde eğitim öğretimin kapanması ile gezi programımıza alamadıgımız okularımızın ziyaretleri tamamlandıktan sonra rotamızı öncelikle Düziçi ilçemizin köy okulları ve Düziçi merkezdeki okullarımız olmak üzere tamamlanacak daha sonra Kadirli ilçemiz köy okulları ve Kadirli merkezdeki okullarımız olmak üzere Osmaniye ilindeki okullarımızın tamamını en az bir kere olsa da ziyaretleri tamamlamak istemekteyiz.


2014 Kasım ayından itibaren bayrağı devraldığımız sürede 200 den fazla okul ziyaret edilmiş geriye kalan 300 civarındaki okulun ise bu eğitm öğretim yılında gezilerin tamamlanması planlanmaktadır.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri