24 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > HABERLER > TÜRK DİYANET VAKIF SEN KONUKEVİ AÇILDI

TÜRK DİYANET VAKIF SEN KONUKEVİ AÇILDI

05.11.2014 11:31 12 14 16 18 yazdır
Türk Diyanet Vakıf Sen Üyeleri ve Aileleri Sosyal Yardımlaşma Sandığı Memur Sendikacılığında büyük bir hizmete öncülük etti.
TÜRK DİYANET VAKIF SEN KONUKEVİ AÇILDI

Üreten, Yol gösteren ve hak ettiğini alan bir anlayışıyla öncelikle üyelerimize, Diyanet ve Vakıflar Çalışanlarına, Türkiye Kamu Sen ailesine ve necip Milletimize hizmet etmeyi kendine şeref sayan bir anlayışın temsilcileri olarak Sendikamızın Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No:50/A-Kızılay/Ankara adresinde 24 odalı, 65 yataklı Yardımlaşma Sandığı Misafirhanesini 5 Kasım 2014 tarihinde hizmete açmıştır.

"İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir" Peygamber buyruğunu kendisine hayat felsefesi olarak kabul eden Türk Diyanet Vakıf Sendikası bu amaçla 4 yıldızlı Otel Konforunda  güler yüz ve hoş görüyle Hizmetin en güzeli sizlere sunacaktır.

Misafirhanemiz herkesin kolayca ulaşabileceği Ankara'nın en merkezi bir semti olan Kocatepe, Mitatpaşa, Meşrutiyet, Kızılay ve Sıhhiye Bölgesinde bulunmaktadır. Kocatepe Camisine, Kızılay`a TBMM,ye Bakanlıklara, Resmi Kuruluşlara, Elçiliklere, Özel ve Resmi Hastanelere yürüme mesafesindedir.

Misafirhanemizin Merkezi bir yerde ve bütün ulaşım araçlarına (Otobüs,Metro,Ankaray) yakın olması misafirlerimize avantaj oluşturacaktır.

Türk Diyanet Vakıf Sen Misafirhanesinden öncelikli olarak; üyelerimiz, üyelerimizin eş ve çocukları, anne, babaları, kayın anne babaları, Türkiye Kamu Sen üyeleri, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü Çalışanları, Misafirhanenin müsait olması halinde Sendikalara üye olma şartlarına sahip olmayan üye yakınları ve DİNİ VE MİLLİ HASSASİYETLERİMİZE ÖZEN GÖSTEREN HERKESmisafirhanemizden yararlandırılacaktır.

Ayrıca; 5 katlı Misafirhanemizde konaklamak isteyen sizler için 1 kişilik oda, aile odası, 2 kişilik oda, 3 ve 4 kişilik oda alternatifleri sunulmaktadır.

Misafirhanemizin, tüm odalarında; Mini Buzdolabı, Uydu Yayınlı Televizyon, Elbise Dolabı, komedin, Ful Ortopedik Yatak, Seccade, Saç Kurutma Makinesi, internet, telefon, merkezi ısınma ile 24 saat sıcak su, Müstakil banyo ve WC mevcuttur.

Bay ve Bayan Mescidi, oto garajı, kahvaltı salonu ve dışarıya açılan küçük ön bahçesi vardır. Misafirlerimize sabah kahvaltısı ikram edilecek olup, Her ayrıntı üyelerimiz ve yakınlarının konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Sendikamız Yardımlaşma Sandığı üyelerinin aidatlarıyla hizmete açılan Misafirhanemizin üyelerimize, Türkiye Kamu Sen ailesine,  Diyanet İşleri Başkanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü Camiasına ve necip milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Cenab-ı Allah mahcup etmesin.


TÜRK DİYANET VAKIF SEN GENEL MERKEZİ

 Misafirhanemizde konaklamak isteyenler aşağıdaki iletişim numaralarını doğrudan arayarak rezervasyon yaptırabilecektir. düğün, gezi, ziyaret gibi grup  rezervasyonları yapılmaktadır.


MİSAFİRHANE REZERVASYON İLETİŞİM NUMARALARI:

 Tel:  0 (312)  431 13 12

         0 (312)  431 13 34

         0 (312)  431 13 10  FAX

SENDİKA İLETİŞİM  NUMARASI:
0312 424 22 55

MİSAFİRHANE YETKİLİ SORUMLUSU:

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE YARDIMLAŞMA SANDIK BAŞKANI

KENAN AK  : 0 (542) 637 29 48

ADRES. Kültür Mah. Dr. Mediha Eldem Sokak. No: 50/A KIZILAY/ ANKARA


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri