24 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > HABERLER > Türkiye Kamu-Sen Toplu Sözleşme Taleplerimizin Tam Metni

Türkiye Kamu-Sen Toplu Sözleşme Taleplerimizin Tam Metni

26.07.2017 00:44 12 14 16 18 yazdır
Türkiye Kamu-Sen Olarak Hazırladığımız 2018-2019 Yıllarına İlişkin Kamu Çalışanları İle İlgili Genel Toplu Sözleşme Taleplerimizin Tam Metni
Türkiye Kamu-Sen Toplu Sözleşme Taleplerimizin Tam Metni
Türkiye Kamu-Sen aylardır sürdürdüğü çalışmalarını geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirdiği Yüksek İstişare Kurulu toplantısı ile sonlandırdı ve 2017 yılı 4. Dönem toplu sözleşme taleplerini belirledi.

Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikaların yetkili organları, Genel Mevzuat Sekreterleri, Türkiye Kamu-Sen Ar-Ge merkezi ve Hukuk merkezinin özverili çalışmaları sonucunda, tabandan gelen bütün talep ve öneriler dikkate alınarak hazırlanan talep metni,  kamu görevlileri ve emeklilerinin birikmiş bütün sorunlarını çözmeyi, tıkanmış olan kamu personel sistemini daha etkin ve verimli hale getirmeyi hedefliyor. 


Bu kapsamda taleplerin hazırlanması, oluşturulması sürecinde başta üyelerimiz olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hazırladığımız bu kapsamlı çalışmamızı kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. 


TALEPLERİMİZİN TAM METNİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Ahmet KANDEMİR

Türk Eğitim Sen ve Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri