02 Haziran 2020 Salı
Anasayfa > HABERLER > Türkiye Kamu-Sen ve Türkav Teşkilat Toplantısı Yapıldı

Türkiye Kamu-Sen ve Türkav Teşkilat Toplantısı Yapıldı

15.03.2019 15:33 12 14 16 18 yazdır
Türkiye Kamu-Sen ve Türkav üyeleri teşkilat yemeğinde bir araya geldi.
Türkiye Kamu-Sen ve Türkav Teşkilat Toplantısı Yapıldı

Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanlığı ve Türkav Osmaniye Şubesi tarafından bugün Osmaniye Küçük Sanayi sitesindeki Beyoğlu Lokantasında saat 19:00’da başlatılan teşkilat yöneticileri bilgilendirme ve istişare toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran MHP Osmaniye İl Başkanımız Sayın Melih Loş ile Osmaniye Belediye Başkanımız ve MHP Osmaniye Belediyesi Cumhur itifakı adayımız Sayın Kadir KARA'ya teşekkür ederiz.

Bizi tek yürek olarak buluşturan davamız var olsun, tanrımıza hamd olsun.

Haktan ve Haklılıktan aldığımız güçle; Haksızlığa karşı dik durarak, Kimsesizin kimsesi, Çaresizin çaresi, Mazlumun sesi olarak, “Haksızlığın karşısında ELİF gibi dik, hakkın yanında VAV gibi mütevazıyız.” diyerek her daim davamızın, milletimizin ve kamu çalışanlarının emrindeyiz.

Davamız uğruna kahbe pusularda kahbe kurşunlara şehit verdiğimiz, Ruhi Kılıçkıran’dan Fırat Yılmaz Çakıroğlu'na 5 bin Ülkücü Şehidin ve tabutluklarda, hayatı zindan olanların ruhları şad, mekânları cennet olsun.

"Vatanın, Ha Ekmeğini Yemişim, Ha Uğruna Kurşun" Diyebilen, Diyebilmiş Ve Diyebilecek Yiğitler, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır.” Sözü üzerine, varlığımız Türk varlığına armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene, Ne Mutlu Bizimle Yürüyenlere…

Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet Kandemir- Türkav Osmaniye İl Başkanı Çağrı Hörmet


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri