24 Eylül 2020 Perşembe
Anasayfa > HABERLER > VALİMİZ ÖMER FARUK COŞKUN’DAN SENDİKAMIZA VEDA ZİYARETİ

VALİMİZ ÖMER FARUK COŞKUN’DAN SENDİKAMIZA VEDA ZİYARETİ

16.06.2020 12:25 12 14 16 18 yazdır
Son Valiler Kararnamesi ile Kahramanmaraş Valisi olarak ataması yapılan Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun Beyefendi, Türkiye Kamu Sen’e veda ziyaretinde bulunmuştur.
VALİMİZ ÖMER FARUK COŞKUN’DAN SENDİKAMIZA VEDA ZİYARETİ

Ziyarette; Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanımız Ahmet KANDEMİR,

Türk Tarım Orman Sen Osmaniye İl Başkanımız Mehmet GÖK,
Türk Enerji Sen Osmaniye İl Başkanımız Ercan POLAT,
Türk İmar Sen Osmaniye İl Başkanımız Mehmet TÜLÜ,
Türk Emekli Sen İl Başkanımız İlyas YÜCE,

Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Yönetim Kurulu üyemiz ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Başkanımız Fatih Mehmet GİZLİCE,

Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Atilla ARSLAN,

Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Tahsin ŞENTUT,

Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Cihat KARAKUŞ hazır bulunmuşlardır.

 

Ziyarette, Türk Sağlık Sen Denetleme Kurulu Üyesi olması nedeniyle olağan denetleme görevi için Ankara’da olan Türkiye Kamu Sen ve Türk Sağlık Sen Osmaniye İl Başkanımız Fatih ÜSTÜNER’in yerine Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanımız Ahmet KANDEMİR ve beraberindeki heyet tarafından karşılanan Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun beyefendi ile gündeme dair sohbet edildi.

 

Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun beyefendi Osmaniyemize yapılan hizmetlerden oluşan konuşması Ahmet KANDEMİR’in Türkiye Kamu Sen teşkilatları ve üyelerinin devletin ve milletin her zaman yanında yer aldığı vurgulamasıyla sonlandı.

 

Valimiz Sayın Ömer Faruk Coşkun beyefendi şehrimize önemli hizmetlerde bulunmuş ve unutulmaz başarılara imza atmıştır. Kendisine, Osmaniye’miz adına teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Günün anlam ve önemi adına hem Türkiye Kamu Senimizn logosunun Çınar olması hemde Osmaniye’mizin tarihî mekânlarından, hafıza ve buluşma noktası olan Çınarlı Kahve ve geniş gölgesi altında oturup sohbet edilen, namaz vakitlerinin beklendiği Asırlık Çınarı'nın karakalem tablosu Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun Beyefendiye Osmaniye anısı olması adına takdim edilmiştir.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri